-firma Hurta- Thermal Trend byla založena v roce 1990 jako vůbec první výrobce koupelnových radiátorů v tehdejším Československu. V počátcích dodávala výrobcům deskových těles (např. Korado - Česká Třebová), kteří tímto produktem doplňovali svůj výrobní program. V současné době dodáváme do velkoobchodů a prodejen se zaměřením na topenářství.

Sídlo firmy je v Hustopečích na Jižní Moravě, vzdálených asi 20km po dálnici od Brna směrem na jih.

Náš výrobní program se specializuje na koupelnové radiátory, které je možné připojit do nového (stávajícího) topného systému, nebo použít kombinovaně s elektrickou topnou tyčí (o výkonech 300-1000W).

Otopná dekorační tělesa jsou vyráběna moderní technologií, což zaručuje dokonalé a estetické spoje. Standartně je k dispozici 12 velikostí radiátorů ve dvou designech, je možná i jakákoliv změna rozměru. Povrchová úprava je prováděna bílou práškovou barvou RAL 9003.

Výhodou naší firmy jsou krátké dodací lhůty, příznivé ceny, možnost volby jiného barevného odstínu RAL a sanitárních barev (za příplatek), případně provedení v chromu. Dle typu radiátoru jsou přiloženy plastové nebo kovové držáky.

Firma se pravidelně prezentuje na veletrzích Aquatherm Praha, ISH Frankfurt a nově i na Aquathermu v Moskvě.

Všechny naše výrobky jsou certifikované.